Muruka majutus

 

Meil on hea meel kutsuda Teid puhkama Lääne-Saaremaal asuvasse Muruka majutusse. Muruka majutus asub Lümanda vallas, Karala külas, Vilsandi Rahvuspargi vahetus läheduses merest 1,5 km ja Kuressaarest umbes 38 km kaugusel.

Muruka kutsub teid puhkama 5. kohalisse "Päkapiku puhkemajja", või „Ränduri unistusse" ehk 7. kohalisse mugavasse puhkemajja.

Päkapiku puhkemajas" on olemas saun, pesuruum, köök-elutuba ja teisele korrusele jäävad kaks magamistuba ja WC. Hoovil on olemas laste kiik, liivakast ja mängumaja „Mudila".

„Ränduri unistusse" mahutame esimesele korrusele
3 külastajat, kus on olemas väike kööginurk. Üleval korrusel on 4 ühekohalist voodit. Majutuse hinna sisse jäävad voodipesud, käterätid ja interneti kasutus WIFI. Muruka võtab vastu ka kõik telgi ja karavanautoga tulevad külalised.

Majutuse õuel on suur parkla ja grillimiskohad. Suvel saad laenutada batuuti. Majutus pakub mõnusat löögastust nii pereturistidele kui ka kõigile kel huvi näha kaunist Saaremaale omast loodust. Kevadel kuuled ööbiku laksutamist, suvel grillid õues, sügisel jalutad mööda rannaäärseid ja talvel naudid rahu ja vaikust.

Olete oodatud puhkama Lääne- Saaremaa kadakate vahele, Muruka puhkemajadesse!

Kontaktandmed:
Karala küla
Lümanda vald
Saaremaa

Jalmar Muruvee
+372 5177045
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Uudiskiri

Olen nõus saama e-kirju Muruka puhkemajutuselt!